Punë e kryer! Ja për cilën fanellë do të luajë Sane – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Punë e kryer! Ja për cilën fanellë do të luajë Sane

18:14 | 21 Dhjetor 2019

Anësori i Manchester Cityt, Leroy Sane, ka vendosur dhe dëshiron të bashkohet me Bayern Munich, thotë Bild.

23-vjeçari do të preferonte të transferohej në Stadiumin Allianz në janar, por përndryshe është i gatshëm të presë deri në verë për të nënshkruar një transferim nga Etihad Stadium,përcjell ORAinfo.

Sane ka humbur gjysmën e parë të fushatës 2019-20 për shkak të një dëmtimi të rëndë në gju dhe nuk do të rikthehet në fushë deri në vitin e ri./ORAinfo/

Komento: