Pyetet a i pëlqen të bëjë seks në grup apo orgji? Xhuli jep këtë përgjigje! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Pyetet a i pëlqen të bëjë seks në grup apo orgji? Xhuli jep këtë përgjigje!

19:40 | 06 Shkurt 2023

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Bruno dhe Xhuli kanë debatuar rreth seksit me shumë individë që ndryshe njihet edhe si orgji.

Bruno është shprehur të jetë kundër kësaj mënyrë të të bërit seks, pasi sipas tij, “kjo nuk është njerëzore”.

Por, Xhuli e ka kundërshtuar, teksa ka thënë se “përderisa partnerët janë në rregull me këtë gjë, le ta bëjnë”.

Kujtojmë se Xhuli konisderohet si një nga banoret me të forta në këtë Big Brother Vip, duke u llogaritur se finalite.

Komento: