Qëndresa dhe Labi fillojnë pushimet, kanë shkuar në këtë vend ‘përrallor’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa dhe Labi fillojnë pushimet, kanë shkuar në këtë vend ‘përrallor’

00:00 | 08 Gusht 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit Qëndresa ka treguar vendin në të cilin kanë filluar pushimet./ORAinfo/

Komento: