Qëndresa dhe Labi kanë dalë për iftar bashkë me vajzën, publikojnë foton më të ëmbël bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa dhe Labi kanë dalë për iftar bashkë me vajzën, publikojnë foton më të ëmbël bashkë

21:36 | 01 Qershor 2019

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një ndër çiftet më të përfolura në publikun kosovar.

Ata janë martuar para dy viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale ku pas vetes kanë me mijëra ndjekës.

Sot, në ditën e 1 Qershorit, ata kanë dalë bashkë e gjithë familja për iftar e nuk kanë hezituar ta publikojnë foton më të ëmbël familjare./ORAinfo/

Komento: