Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa e Labit po duket përrallore në paraqitjen e fundit

22:20 | 02 Dhjetor 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket përrallore me motive të festave të fundvitit./ORAinfo/

Komento: