Qëndresa e Labit vesh kompletet më të bukura, po duket si zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Qëndresa e Labit vesh kompletet më të bukura, po duket si zonjë e vërtetë

21:44 | 15 Prill 2019

Qëndresa Bajrami është gruaja e moderatorit të mirënjohur, Labinot Gashit.

Ajo është shumë e komentuar në media e në publik e sidomos tani në kohën kur është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Para pak muajve Qëndresa dhe Labi u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Sonte Qëndresa ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!