Qendresa lë vajzën me Labin e del për iftar me shoqe, iu befason me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Qendresa lë vajzën me Labin e del për iftar me shoqe, iu befason me pamjen

22:44 | 15 Maj 2019

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Labinot Gashit.

Edhe pse u bë e njohur pas martesës me Labin, Qëndresa tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Qëndresa është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për iftar me shoqe, e pamja e saj është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!