Qëndresa me vajzën kanë shkuar tek familja e burrit, shikoni reagimin e Labit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa me vajzën kanë shkuar tek familja e burrit, shikoni reagimin e Labit

16:56 | 26 Maj 2019

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa ëshët mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot Qëndresa ka shkuar në Pejë, e një foto të saj me vajzën e ka publikuar edhe Labi.

“Zemrat e mija”- ka shkruar Labi në këtë foto./ORAinfo/

Komento: