Qendresa na prezanton me shoqen e saj, ajo qenka një zonjë e vërtetë

19:30 | 25 Shtator 2023

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të shoqes së saj e cila qenka një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: