Qëndresa shfaqet nga plazhi, e gjithë vëmenjda tek ky detaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa shfaqet nga plazhi, e gjithë vëmenjda tek ky detaj

19:51 | 06 Gusht 2020

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto nga plazhi.

E në këtë imazh, është pamja e saj pa grim ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: