Qëndresa vishte krejt zi, grimi i saj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qëndresa vishte krejt zi, grimi i saj merr vëmendjen

13:16 | 19 Dhjetor 2019

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si gruaja e moderatorit të mirënjohur, Lainot Gashit.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një vajze, përcjell ORAinfo.

Është Qëndresa ajo më aktivja në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur krejt zi, ndërsa grimi i saj me stil ka marrë gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: