Qeveria mblidhet në ora 13:00, nuk dihet rendi i ditës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Qeveria mblidhet në ora 13:00, nuk dihet rendi i ditës

10:24 | 04 Korrik 2022

Qeveria mblidhet në ora 13:00, nuk dihet rendi i ditës

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës, mbledhja do të mbahet në orën 13;00.

Kështu kanë bërë të ditur nga zyra e kryeministrit, përmes një komunikate për media.

Por Kryeministria nuk ka bërë të ditur se cili do të jetë rendi i ditës dhe çfarë vendime mund të merren.

Komento: