Rashica- Werder, vjen lajmi i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rashica- Werder, vjen lajmi i papritur

17:06 | 22 Shtator 2020

Rashica rikthehet në stërvitje me Werder Bremenin.

Milot Rashica i është rikthyer stërvitjeve te Werder Bremen.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit gjerman në rrjetet sociale.Vushtrriasi ishte lënduar në ndeshjen, Moldavi – Kosovë, e zhvilluar në Parma të Italisë gjatë këtij muaji.

24 vjeçari me gjasë gjatë këtij afati kalimtar të verës pritet të ndryshojë skuadër, dhe Premierliga shihet si destinacion i ardhshëm për të.

Aston Villa është klubi që ka pasur kontakte me të, por gjithçka mund të ndryshojë deri më 5 tetor.

Komento: