Real shokon Ralion, refuzon ta transferojë yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Real shokon Ralion, refuzon ta transferojë yllin e madh

20:42 | 22 Dhjetor 2019

Shfaqja e Fede Valverde ka zvogëluar nevojën e klubit për yllin francez,Paul Pogbas.

Real Madrid i ka thënë Mino Raiola se nuk do të nënshkruajnë klientin e tij Paul Pogba në janar, raporton Marca, përcjell ORAinfo.

Pogba është anashkaluar pas një dëmtim të këmbës që nga shtatori dhe Madridi nuk ka fondet në dispozicion për të ofruar yllin francez.

Për më tepër, forma mbresëlënëse e Fede Valverde ka zvogëluar nevojën e Madridit për një lojtar tjetër në mesfushën qendrore./ORAinfo/

Komento: