Reja e Gilit ua kalon krejt nuseve të estradës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Gilit ua kalon krejt nuseve të estradës

21:50 | 29 Nëntor 2020

A e ka parë Gili ketë foto të resë së saj?

E dashura e Robert Beranit, djalit të Gilit dhe Ilir Beranit, po jeton ditët më të bukura të të lidhjes së tij dashurore.

Çifti, janë parë përkrah njëri tjetrit teksa voziteshin dhe të dy dukeshin shumë bukur, shkruan “Kosovarja”.

Herolina duket meekullueshëm dhe shumë moderne në çdo foto që poston në rrjete sociale.

Deri më tani Herolinen ende nuk e kemi parë nën shoqërinë e vjehrres së saj, Gilit, që ende duket tamam bukuroshe.

Komento: