Reja e Sali Berishes shfaqet me bikini, “çmend” pushuesit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Reja e Sali Berishes shfaqet me bikini, “çmend” pushuesit

22:17 | 08 Maj 2021

Reja e Sali Berishës duket kaq joshëse në bikini.

Armina dhe Shkëlzeni shpesh kanë qenë top temë në mediat rozë.

Ata janë bashkë prej shumë kohësh, ani pse ende dashurinë e tyre nuk kanë arritur ta dërgojnë drejt altarit, shkruan ‘Kosovarja”.

Armina njihet si një blogere mjaft e suksesshme, e cila paguhet goxha mirë nga instagrami dhe reklamat.

Së fundmi, ajo ka sjellë disa imazhe në plazh e në bikini e cila mori vëmendje me linjat e bollshme trupore.

Eh, po reja e Sali Berishës di të jetë edhe përvëluese.

Komento: