‘Rejan’ po martohet me aktorin më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’, kjo do t’iu befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Rejan’ po martohet me aktorin më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’, kjo do t’iu befasojë

16:18 | 22 Prill 2019

Ebru Sahin është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera turke.

Me rolet e saj ajo arriti të jetë shumë e njohur jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Rejhanit’ në serialin, ‘Hercai’.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku mediat turke flasin për një lidhje serioze të saj me aktorin e mirënjohur Alp Navruz e që njihet me rolin e Sinanit në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’./ORAinfo/

Komento: