Remzia e lumtur që është bërë gjyshe, publikon foton më të bukur pranë mbesës së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia e lumtur që është bërë gjyshe, publikon foton më të bukur pranë mbesës së saj

15:45 | 04 Gusht 2020

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet pranë mbesës së saj dhe po duket shumë e bukur./ORAinfo/

Komento: