Remzia fillon pushimet në këtë vend ‘përrallor’, por kush po e shoqëron atë? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia fillon pushimet në këtë vend ‘përrallor’, por kush po e shoqëron atë?

19:17 | 08 Gusht 2020

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se tashmë ka filluar pushimet.

Por, këngëtarja e njohur nuk ka treguar se kush po e shoqëron./ORAinfo/

Komento: