Remzia harroi djalin e nusen, shikoni kush po ua merr gjithë dashurinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia harroi djalin e nusen, shikoni kush po ua merr gjithë dashurinë

17:31 | 22 Prill 2019

Pasi martoi djalin, Remzie Osmani po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë.

Ajo bëri dasmë madhështore për djalin e saj dhe nuk ka munguar me postime të ndryshme që nga ajo ditë, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet djali i saj me nusen dhe një vajzë e vogël.

Ajo është mbesa e Remzies e që duket se po ia merr gjithë dashurinë asaj./ORAinfo/

Komento: