Remzia ka dalë për iftar me shoqe, pamja e saj mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Remzia ka dalë për iftar me shoqe, pamja e saj mori gjithë vëmendjen

22:13 | 15 Maj 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe për iftar e është pamja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!