Remzia lë rejën në shtëpi, nis pushimet në këtë vend luksoz – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzia lë rejën në shtëpi, nis pushimet në këtë vend luksoz

10:04 | 29 Maj 2019

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani, është njëra ndër emrat më të përmendur në skenën muzikore, po ashtu po përfolet mjaft shumë edhe rreth jetës lukzose që bën, shkruan “Kosovarja”.

Këto ditë të ftohta pranvere këngëtarja po shijon ditët në bregdetin e Turqisë, duke u relaksur dhe shfrytëzuar kohën së bashku me personat më të dashur të saj.

Këtë ndjesi Remzia nuk po lë anash që ta shfaq në rrjete sociale, duke ndarë momente të veçanta për ndjekësit e saj.

Komento: