Remzia shkon te nëna për iftar, por iu befason me veprimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Remzia shkon te nëna për iftar, por iu befason me veprimin

19:41 | 16 Maj 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që edhe jetën e saj private ta ekspozojë në rrjete sociale e sidomos në instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Mushtisht për iftar e rrugës ka treguar se nuk i duket asnjë vend si Mushtishti./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!