Remzia takohet me djalin pasi ai kthehet nga muaji i mjaltit, kaq shmë është emocionuar

16:23 | 02 Qershor 2019

Remzie Osmani është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura për publikun.

Ajo që po e bën edhe më të komentuar këtë kohë ëshët martesa e djalit të saj të vetëm që u finalizua me një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Çifti pas martesës kanë shkuar në muaj mjalti në Amerikë dhe atje kanë qëndruar disa javë.

Tani ata janë kthyer në shtëpi e kjo duket se e ka emocionuar shumë Remzien./ORAinfo/

Komento: