Remzie Osmani lajmërohet nga ‘parajsa’, fytyra e saj merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzie Osmani lajmërohet nga ‘parajsa’, fytyra e saj merr vëmendjen

11:28 | 20 Maj 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Remzia muaj me parë martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një video nga një vend shumë i bukur.

Ndërsa vëmendjen e ka marrë Remzia e cila duke e rregulluar për bukuri qysh në mëngjes. /ORAinfo/

Komento: