Remzie Osmani publikon edhe një foto nga Turqia, vishet si qikë e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzie Osmani publikon edhe një foto nga Turqia, vishet si qikë e re

17:25 | 22 Maj 2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Krahas angazhimeve në koncerte, Remzia po gjen kohë edhe për relaks, përcjell ORAinfo.

Ajo aktualisht ndodhet në Turqi dhe nga atje po publikon foto të ndryshme.

Këngëtarja e njohur po mahnit ndjekësit e saj me stilin e veshjes dhe duke pasur parasysh profesionin, të veshur thjeshtë nuk jemi mësuar ta shohim shpesh.

E veshur me shumë stil, Remzia po duket si një vajzë e re. /ORAinfo/

Komento: