Remzija me renë në dasmë, Gëzimja zbukurohet e vishet si nuse – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Remzija me renë në dasmë, Gëzimja zbukurohet e vishet si nuse

21:41 | 10 Tetor 2019

Remzie Osmani është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Remzia është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Ajo është shumë e pranishme në dasma e festa të ndryshme.

Sot, Remzia së bashku me renë e sa kanë shkuar në një dasmë, e është padyshim Gëzimja ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!