Remzija për herë të parë takon nipin, ja çfarë i thotë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Remzija për herë të parë takon nipin, ja çfarë i thotë

22:00 | 18 Mars 2023

Remzie Osmani takon nipin për herë të parë, ja çfarë i thotë.

Remzie Osmani është bërë gjyshe nga Gëzimja dhe Hami, me një djalë të quajtur Joni.

Remzija ka ndarë një fotografi nga takimi me nipin.

Ajo shkruan: “Që nga momenti i parë që të pashë rrëmbeve zemrën time! Mirë se erdhe në jetë Joni yne i bukur”.

Gjyshe Remzia duket më e lumtur se kurrë, pranë bukuroshit të vogël, shkruan Kosovarja.

Komento: