Rene feston ditëlindjen, Nora ia bëri surprizën më të bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rene feston ditëlindjen, Nora ia bëri surprizën më të bukur

18:06 | 15 Maj 2019

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ia ka bërë një surprizë të bukur vajzës së saj për ditëlindje duke e dërguar në vendin që ajo do./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!