Rikthehen në Big Brother katër banorët më të votuar nga publiku – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Rikthehen në Big Brother katër banorët më të votuar nga publiku

23:51 | 01 Prill 2023

Rikthehen në Big Brother katër banorët më të votuar nga publiku

Një televotim u hap brenda kësaj nate, ku katër nga ish banorët më të votuar nga publiku, do të kishin mundësi për t’u bërë edhe njëherë tjetër pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP.

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Komento: