Rita na prezanton të dashurin e ri, do të befasoheni kur ta kuptoni se kush është ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Rita na prezanton të dashurin e ri, do të befasoheni kur ta kuptoni se kush është ai

21:16 | 03 Dhjetor 2019

Duket se Rita Ora tashmë ka një të dashur tëri.

Rita Ora (29) është parë dorë për dore me bashkëaktorin e saj në filmin Tëist, Rafferty Laë (23) të cilët kanë defiluar në tepihun e kuq të çmimeve të modës britanike

Tëist do të jetë gati për premier në Sky Cinema në të njëjtën ditë që do të jepet premierë në tërë botën vitin e ardhshëm.

Por, deri me tani Rita Ora është duke luajtur në një adaptim modern të Oliver Tëist- ku rolin kryesor do ta luan Artful Dodger.

Rita Ora dhe Rafferty Laë kanë kaluar shumë kohë në xhirimin e këtij filmi, kurse të hënën në mbrëmje ata janë parë dorë për dore në aftër-partyn e Giorgio Armanit në ndarjen e çmimin e modës në Britani.

Kjo ka mjaftuar që Rita dhe Rafferty të përfliten për një lidhje të re dashurie.

Komento: