Roberti na prezanton me vajzën që ia mori zemrën, shfaqet të përqafuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Roberti na prezanton me vajzën që ia mori zemrën, shfaqet të përqafuar

23:50 | 05 Dhjetor 2019

Robert Berisha është muzikant dhe këngëtar shumë i njohur.

Ai u bë i njohur fillimisht si burri i Nora Istrefit, shkruan ORAinfo.

Por, para pak javësh ata i dhanë fund martesës shumë vjeҫare.

Që nga ndarja me Norën, ai është edhe më aktiv në rrjetet sociale, por edhe me mbrëmje muzikore.

E sot ai ka publikuar një foto bashkë me vajzën e saj.

Duket se Renee është vajza e vetme që ia ka marrë zemrën Robertit./ORAinfo/

Komento: