Roberti publikon foto më të ëmbël me vajzën, do të ‘shkrihet’ Nora – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Roberti publikon foto më të ëmbël me vajzën, do të ‘shkrihet’ Nora

13:41 | 16 Maj 2019

Nora dhe Robert Berisha po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në publik e në media rozë.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Roberti ka publikuar një foto shumë të ëmbël me vajzën e tij. Kjo pamje do ta ‘shkri’ Norën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!