Ronaldo me super-gol ndaj Genoas – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ronaldo me super-gol ndaj Genoas

23:33 | 30 Qershor 2020

Ronaldo ka shënuar në portën e Genoas.

Cristiano Ronaldo ka arritur të dyfishoj epërsinë e Juventusit kundër Genoas.

Portugezi pasi mori topin nga mesfusha, lansoj një goditje nga rreth 25 metra dhe shënoj një super gol.

Golin e parë e shënoi Dybala pas një super driblimi. Me golin e dytë, Juventusi mund të zhvilloj minutat e mbetura më qetë.

Komento: