Ronela shfaqet e veshur me shumë stil, të pasmet e saj marrin vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ronela shfaqet e veshur me shumë stil, të pasmet e saj marrin vëmendjen

12:19 | 01 Qershor 2019

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitjet shumë të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe me shumë stil. Ndërsa të pasmet e saj marrin gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: