Ronela vishet “ngushtë”, vë në dukje trupin e saj “bombë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ronela vishet “ngushtë”, vë në dukje trupin e saj “bombë”

23:11 | 13 Shtator 2019

Ronela Hajati, dallohet për format e saj përfekte.

Ajo ka vizituar qytetin e New York-ut për të cilin ka treguar se ka dashuri të madhe.

Përmes një fotografie nga atje, Ronela nuk ka lënë anash as theksimin e formave seksi të trupit.

Sportive dhe veshje të ngushtë, këngëtarja shqiptare dukej ‘bombë’.

“Definitivisht e dua këtë qytet”, ka shkruar Ronela sipër fotografisë.

Ndërkohë, Ronela po punon në lansimin e projekteve të reja që pritet t’i lansoj së shpejti.

Komento: