Rusja “çmend” shikuesit, jep parashikimin e motit vetëm në bikini – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Rusja “çmend” shikuesit, jep parashikimin e motit vetëm në bikini

17:46 | 11 Qershor 2019

Parashikuesja e motit arriti famë botërore për shkak të e gjinjëve të saj.

Larisa Sladkova, 43-vjeç, është e njohur për raportimin e motit në kanalin televiziv të Rusisë, STS, trasnmeton lajmi.net.

Siç tregojnë pamjet, kjo vajzë e jep parashikimin e motit vetëm në bikini.

Ajo është kritikuar mjaft shumë për këtë paraqitje, duke u komentuar nga shumë shikues si një paraqitje falas e seksit në televizion.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!