Ryva bëhet gati për të dalë, por befason me këtë veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva bëhet gati për të dalë, por befason me këtë veshje

20:28 | 20 Maj 2019

Ryva Kajtazi hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Përveç me këngët e saj ajo është tejet e përfolur edhe për jetën private dhe për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Ryva tani po e shijon suksesin e këngës së saj të re ‘Santorini’.

E për të folur për këtë ajo është ftuar në një intervistë e ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Komento: