Ryva është rregulluar si nuse sot, por grimerja ia ‘huq’ me këtë grim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ryva është rregulluar si nuse sot, por grimerja ia ‘huq’ me këtë grim

23:32 | 15 Maj 2019

Ryva Kajtazi është këngëtarja e mirënjohur shqiptare.

Ndonëse u bë e njohur si aktore, ajo vazhdoi karrierën si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj.

Sot, ajo ka publikuar disa imazhe ku shihet se është rregulluar sot, por ai që mori gjithë vëmendjen është grimi i saj i ‘çuditshëm’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!