Ryva ndryshon stilin, ka kohë që nuk e keni parë të veshur aq me shije

15:35 | 10 Dhjetor 2018

Nuk duhet mohuar se Ryva Kajtazi mbetet njëra nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqipfolës, transmeton ORAinfo.

Por, që kur ajo solli në jetë vajzën e saj, Dorelën, ajo disi është larguar nga kjo fushë dhe ka kohë që nuk ka sjellë projekte të reja.

Ryvën gjithmonë jemi mësuar ta shohim me fustane elegante, por kohëve të fundit ajo ka ndryshuar stilin e saj.

Shikoni si është veshur tani./ORAinfo/

Komento: