Ryva në dasmën e Mimozës, mori tërë vëmendjen me fustanin e saj

11:14 | 13 Dhjetor 2018

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto në të cilat shihet nga xhirimet e Vitit të Ri dhe po duket tejet bukur me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

Komento: