Ryva po përgatit iftarin sot, shikoni sa e zonja është ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva po përgatit iftarin sot, shikoni sa e zonja është ajo

20:02 | 01 Qershor 2019

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ryva Kajtazi niëi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Ajo është tani shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte.

Meqë nuk mungon as me postime në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një emision për ushqimin dhe atje ajo ka përgatitur iftarin./ORAinfo/

Komento: