Ryva sapo ka dal nga frizerka, do t’iu ‘shkrijë’ me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ryva sapo ka dal nga frizerka, do t’iu ‘shkrijë’ me pamjen e saj

14:40 | 15 Maj 2019

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

U bë e njohur fillimisht si aktore për t’u bërë më vonë një këngëtare tejet e suksesshme,shkruan ORAinfo.

Ryva komentohet shumë sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ryva sot ka publikuar një foto ku na tregon që sapo ka dal nga frizerka.

E grimosur në mënyrë unike, Ryva Ka shkëlqyer me pamjen. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!