Ryva vjen me postim emocionues në 6-mujorin e lindjes së djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ryva vjen me postim emocionues në 6-mujorin e lindjes së djalit

00:04 | 02 Dhjetor 2020

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Para pak muajve ajo është bërë nënë për herë të dytë.

E sot, në 6-mujorin e lindjes së djalit, Ryva ka postuar foton më të ëmbël të tij./ORAinfo/

Komento: