Sa shumë i ngjanë nënës Vlora Çitaku – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Sa shumë i ngjanë nënës Vlora Çitaku

08:57 | 10 Tetor 2019

Kaq shumë i ngjanë nënës, Vlora Çitaku publikon foto të rrallë të prindërve.

Politikanja dhe diplomatja e njohur nga Kosova, e cila aktualisht është ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gëzon një simpati të madhe nga njerëzit në Kosovë.

Ajo përkundër jetës politike, është mjaft aktive edhe nëpër mediat sociale dhe shpesh herë publikon fotografi të ndryshme nga pjesë të jetës së saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi të vjetër të prindërve të saj.

Ajo që bije në sy është ngjashmëria e Vlorës me nënën e saj.

Kujtojmë që Vlora ka marë simpatinë e publikut me fjalimet e saj mahnitëse në OKB në favor të Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!