Sa shumë iu ka rritur djali Kaltrinës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sa shumë iu ka rritur djali Kaltrinës

23:59 | 28 Nëntor 2021

Ajo padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashurua për publikun.

Ani pse për një periudhë u “zhduk” nga skena muzikore, Kaltrina Selimi është kthyer fuqishëm në këtë fundvit, shkruan ORAinfo.

Ajo është bërë pjesë e programeve të ndryshme festive që tashmë janë xhiruar e përfunduar.

Kaltrina përveç se është një grua e zonja në profesionin e saj, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Djali i vetëm i saj, Tristani tashmë është rritur dhe shpesh herë del me nënën e tij në shëtitje. Shikoni sa bukur po duken nënë e djalë së bashku./ORAinfo/

Komento: