Safetja dhe Lula vishet e rregullohen, kaq bukur po duken ato – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Safetja dhe Lula vishet e rregullohen, kaq bukur po duken ato

16:45 | 30 Dhjetor 2018

Safetja dhe Sahidja janë dy motrat shumë të njohura për publikun.

Ato janë dy këngëtare shumë të dashura dhe shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Ato gjithashtu janë shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot Lulja dhe Safetja kanë publikuar një foto në të cilën shihen të veshura me fustana dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: