Safetja në pushime me familjen, ky është raporti i burrit të saj me vajzat – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Safetja në pushime me familjen, ky është raporti i burrit të saj me vajzat

20:37 | 29 Maj 2019

Safete Mustafa është një prej këngëtareve më të njohura të muzikës popullore.

Ajo së bashku me motrën e saj Sahiden njihen në publik me emrin Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Safetja është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private.

Ajo tani është martuar për të dytën herë dhe jeton me burrin dhe dy vajzat nga martesa e parë.

Së fundi, familja ka shkuar në pushime e duket që vajzat e Safetes kanë raport shumë të mirë me burrin e nënës./ORAinfo/

Komento: