Samanta ia tepron, shfaqet po thuajse e zhveshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Samanta ia tepron, shfaqet po thuajse e zhveshur

13:26 | 15 Prill 2019

Samaanta Karavella, është emër tash i njohur i skenës sonë.

Pos që është një këngëtare e pëlqyer, Samanta Karavella shpesh merr vëmendjen e faqeve rozë edhe përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, andaj fotografitë e publikuara marrin dhjetëra mijëra pëlqime.

Gjatë fundjavës, Samanta e ka publikuar një imazh, në të cilin ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme. Megjithatë, ajo është kujdesur që të mbrohet modestia e saj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!