Sapo doli nga frizerja, Ledri do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e nuses së tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Sapo doli nga frizerja, Ledri do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e nuses së tij

18:13 | 07 Tetor 2019

Sara Hoxha është e dashura e Ledri Vulës.

Ka tash e një kohë që po përflitet për lidhjen e tyre, shkruan ORAinfo.

Në dasmën e vëllaut të Gjikos, ata u shfaqën duke vallëzuar të përqafuar, duke konfirmuar kështu lidhjen e tyre.

Sara në foton e fundit shihet e rregulluar nga Sellma dhe është bërë si një kukull e vërtetë.

Ledri do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e të dashurës së tij./ORAinfo/

Komento: